A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kledi Balliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kledi Balliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Mars 2017, Kledi Balliu publikon videoklipin "Cdo Gje Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kris Salia

Fredi

Elion Demolli

Bes Morina

Besmir Rudi

Zgjim Baraliu

Keli 2

Kevi

Elbunit Krasniqi

Arber Maliqi


Tags: Kledi Balliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018