A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klejti Mahmutaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Klejti Mahmutaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2010, Klejti Mahmutaj ishte finalist në Gjeniu I Vogel 3. Në Nëntor 2010, Gerta Mahmutaj & Klejti Mahmutaj marrin pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Ne Ditar Nje Dashuri". Më datë 30 Maj 2013, Maya Alickaj & Klejti Mahmutaj publikojnë videoklipin "Një Jetë Me Ty". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila, teksti u shkrua nga Rozana Radi. Në Shtator 2015, Gerta Mahmutaj & Klejti Mahmutaj marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Gerta Mahmutaj

Finalist në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anxhelo Miho

Elisa

Denny

Verim Zendeli

Met (Muhamed Brahimi)

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Egland

Ervin Gonxhi

Sajmir Çili


Tags: Klejti Mahmutaj, Klejdi Mahmutaj, Kleiti Mahmutaj

Klejti Mahmutaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018