A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klejvis Saliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Ballsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Klejvis Saliaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Profesioni dhe pasioni janë dy nga pikat e tij më të forta. Prezantimi i emisioneve te ndryshme po e ndihmon të afirmohet në fushën e moderimit, por duke mos lënë pas dore edhe këngën, që duket se është një nga pasionet e tij më të mëdha. Ka mbaruar Fakultetin e Histori Filologjise, dega gazetari. Kerkon te jete kompetitiv ne fushen e artit, eshte marre me televizion, ka studiuar gazetari, ka dale tek emisioni Troç ne TVSH. Ka kenduar ne koncerte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erik Lloshi

Silver Metka

Erjon Korini

Mateus Frroku

Luiz Ejlli

Joni Aliraj

Adriano Rama

Kristo Thano

Kelly

Ergys Shahu


Tags: Klejvis Saliaj

Krijo Një Kartolinë