A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  253
BIOGRAFIA: Klepto është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Klepto a.K.a Special K, emri i vertet esht Besian Mjeku. Dhe ben pjes ne grupin T.B.A Më datë 12 Qershor 2011, Klepto publikon videoklipin "Hardy Bronx". Në Qershor 2013, Klepto merr pjesë në SVFM 2013 me këngën "Klepto In This Bitch". Më datë 20 Korrik 2013, Klepto publikon videoklipin "Eki". Më datë 18 Mars 2014, Klepto publikon videoklipin "Ca Ki Qef", në bashkëpunim me NRG Band. Muzika e këngës u punua nga Kico N Torch, teksti u s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Klepto In This Bitch
Ti
Hardy Bronx
Eki
Ca Ki Qef

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Danny Boy

Xhema Aka Jemayli

Erson Shabani

Ummet

Rron KRZ

Bessi

Agon Nimani

Oran G

Legjenda


Tags: Klepto, Special K

Krijo Një Kartolinë