A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kley është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

I Panjohuri

Flipp

Rap Side

Lony

P-Life

Dashoni

Black-Eagle

Bess (Familia Ideale)

MMG Babloki


Tags: Kley

Krijo Një Kartolinë