A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klinti Çollaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klinti Çollaku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2011, Klinti Çollaku merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Maj 2015, Klinti Çollaku merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ti Je". Në vitin 2017, Klinti Çollaku shpallet fitues në The Voice of Albania 6. Në Tetor 2017, Klinti Çollaku merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Me S'me Gjen", ku vleresohet me cmimin e produksionit dhe renditet i gjashti ne finale. Më datë 4 Maj 2018, Klint Çollaku publikon videoklipin "Genjej". Muz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fitues i

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mateus Frroku

Klajdi Haruni

Erjon Beci

Stiv Boka

Klajdi Musabelliu

Erjon Korini

Gerard Merdani

Dilan Reka

Klejvis Saliaj

Ardit Çuni


Tags: Klinti Çollaku, Klint Çollaku, Klinti Collaku

Klinti Çollaku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018