A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Klint Çollaku - Genjej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2018

2018-05-04T17:00:02

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Video Produksioni:

Sebastian Production


Nesër unë do gënjej...
Njësoj do gënjej...

S'kam nevojë ta njoh
thjesht të dua
si një gotë tjetër
Dehur le te flas
ishim mire si miq të vjeter
Sonte thellë në mëkat
me atë dua të humbem
Është një natë e gjatë
e ky zjarr nuk do të shuhet

Do themi "Të Dua" vetëm sot...

REF.:
Nesër unë do gënjej
Njësoj do gënjej
Do hiqem sikur s'të njoh
se kjo natë nuk ekziston
Do të gënjej, do të gënjej
le të duhemi njësoj
Do të gënjej, do të gënjej
asnjëherë s'do e pranoj

Thotë nuk është faj
nëse sot jemi të verbër
Thellë zëri i saj më ngacmon
t'jem dikush tjetër.
Ajo një tjetër ka
si ai jo nuk dukem
Me zemrën e saj
sot dua të zhdukem

Do themi "Të Dua" vetëm sot...

REF.:
Nesër unë do gënjej
Njësoj do gënjej
Do hiqem sikur s'të njoh
se kjo natë nuk ekziston
Do të gënjej, do të gënjej
le të duhemi njësoj
Do të gënjej, do të gënjej
asnjëherë s'do e pranoj

REF.:
Nesër unë do gënjej
Njësoj do gënjej,
Do hiqem sikur s'të njoh
se kjo natë nuk ekziston
Do të gënjej, do të gënjej
le të duhemi njësoj
Do të gënjej, do të gënjej
asnjëherë s'do e pranoj

Njësoj do gënjej,
Do hiqem sikur s'të njoh
se kjo natë nuk ekziston
Do të gënjej, do të gënjej
le të duhemi njësoj
Do të gënjej, do të gënjej
asnjëherë s'do e pranoj

S'do e pranoj!

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018