A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodian Lela

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Klodian Lela është një këngëtar i njohur. Më datë 11 Shkurt 2012, Klodian Lela publikon videoklipin "Kush Ta Preu Ate Fustan". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 1 Prill 2013, Klodian Lela publikon videoklipin "100 Vjetori Pavaresise". Më datë 25 Qershor 2016, Klodian Lela publikon videoklipin "Lozonjare". Më datë 12 Tetor 2017, Klodian Lela publikon videoklipin "Adio". Muzika e këngës u punua nga Jonald Haxhia, teksti u shkrua nga Jonald Haxhia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ombra

Ardjan Tanushi

Mefat Kameraj

Guximtar Rushani

Dardan Osmanollaj

Plumi Og

Rinch3

Sami Pacolli

Alvinn

Ramazan Islami


Tags: Klodian Lela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018