A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Klodian Lela - Adio


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2017

2017-10-12T15:00:06

Muzika & Teksti:

Jonald Haxhia


Adio me the,adio me the
Adio me the,dhe ike me le
Dhe ike me le,adio me the
Adio me the

Cfare mendove zemer,se cdo gje mbaroj
Jeten nga e para,prape do ta filloje
Dhe pse e rende eshte dhimbja,per kete dashuri
Do ti gjeje diku,ato qe nuk kishe ti

Adio me the,adio me the
Adio me the,dhe ike me le
Dhe ike me le,adio me the
Adio me the

Te gjitha ti fala,zemren shpirtin tim
Por ti u largove,me dhe vec zhgenjim
Si ne cdo fillim,do te jete pak e veshtire
Do kaloj me kohen cdo gje,shko pra lamtumire

Adio me the,adio me the
Adio me the,dhe ike me le
Dhe ike me le,adio me the
Adio me the

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018