A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodiana Vata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Klodiana Vata është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, për fëmijë/junior dhe popullore shkodrane. Klodiana Vata jeton ne Shkoder dhe ka qene pjesmarese ne shume evenimente muzikore. Me shume ka qene e perkrahur nga mami dhe kusherira e saj. Klodiana ka qene pjesmarese edhe ne spekteaklin per talent te vegjel Gjeniu i vogel ne edicionin e 6. Ne kete spektakel arriti te rembente zemrat e shume femijeve edhe arriti deri ne finale. Klodjana u elminua nga gara pas perballjes me Rea Nuhun-fituesja e vendit te tret dhe Darion. Në Shtator 2012, Kl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Irma Gurakuqi

Burbuqe Rada

Ema Bytyqi

Mimoza Selimi

Mimoza Abedini

Sevi

Entela Ilirjani

Liliana Kanina

Lumnije Menxhiqi


Tags: Klodiana Vata, Klodjana Vata

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018