A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kobra aka Helmusi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  184
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kobra aka Helmusi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Sadik Gjokaj (Kobra a.k.a Helmusi) kreu shkollen e mesme ne Gjakovë SH.M.E "Kadri Kosari". Kobra a.k.a Helmusi filloi te merret me Hip-Hop prej Viteve 1999-2000. Ne ate kohe ishte si tekst shkrues, po nga deshira e madhe dhe inspirimi i tij per te hyr ne boten e Rap-it ai vendosi qe te inqizoj disa Demo. Si per fillim filloi me ingjizim te thjesht ne vitin 2005, dhe nga suksesi qe pat me keto Demo iu shtuan disa mundesi dhe vendosi qe ta merr me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Rrugs (2016)

Mixtape APATIA (2010)

Jehona E Shqipes (2009)

Qysh Ja Nisa (2009)

Mixtape: Sna Del Afati (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Gangsta
Pse Po T'lo
Fatin E Kom Me Vete
Vs
Déjà Vu
Kolona
Mps
Rrug's
Bashk
Shisha


Artistë Të Ngjashëm:

Dren (D.o.G.)

Jeton

Cyanide

Bx-A

Alidema

Monny

B52

Ex King

Sela aka Boszman

Barooti


Tags: Kobra A.K.A Helmusi, Kobra, Kobra Aka Helmusi, Sadik Gjokaj

Kobra aka Helmusi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë