A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kobra - Fuck Haters  (Feat. Don Phenom & Big Tee)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2017

2017-11-19T20:36:27

Featuring

Don Phenom

Featuring

Big Tee


Phenom
Kobra whattup
Big tee
hahh
lene qa tthojn ty per neve ma shqipez
e din qe sna nalin sna nalin
hahh
e din qe ku jena ku hym e ku dalim jo nuk ta falim
people be hattin on me
cuz they know Pheezy s'problem
hahh
ma naqes come heavy come ready to robb’’em
CALIBER FLOW with the squad
kallashnikovin kujtojn 97'
vetem shoh kushot dhe vllazen
na kan inatin po tuten kur hasum
sta falin shancen
shqipet tpergjakshem
Gjith jam i gatshem
can take an action
hahhh
un me taulantin
eci qdo ghetto prej bronxi deri n compton

hahhh
shqipe sdojn luft kjo so luft kjo o rrep
per ket loj arkitekt
Per ket treg i’’m the best,f**k the rest cuzz they know what i rap ( yeah they know what i rap)
jom naqja nga shkodra
shoutout to kobra
shooters all over
goons n’tropoj
KENA SHIT DROGA
kem grabit bossa
kena shit kokrra
nqofse don koka
...

Kobra
Beati o nrresht si me post
hejterat per toke i shkeli un boost
Jovani mtha gjuj ma fort
se po du pidhat mi shkel sikur NOOO
shot up a boy
keni met tu rrejt edhe veten kurr se lani
ruju se ju pij kick a guy
ruju se ju qij edhe shoqet e jaranit
single of the best
edhe thoben sikur fast
se jena shum nalt edhe jena sikur best
krejt jena ktu painful of the try on the mast
edhe flowi o shum nalt krejt jena sikur rest
Skeni element edhe dukni krejt trent
secili po don beef kishe jeni ekipa trent
edhe pshurrni krejt n'ta motherf**kin (PAMPAM)
Edhe gojen rafall edhe rimat sen nmen
yooo tryna gang
he is back
gjepat plot duqa e shihni swag sosht flow osht hard edhe bang
skeni efekt (...)
gishti n'face edhe mboni ju diss po kceni balet
skeni hale
T.B.A straight edhe jena shum vet edhe bojna muhabet..

now what'the'f**k why eydis
now what'the'f**k why eydis (cuz the go)


Ky tekst u dërgua nga Don pheezy shkoder
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018