A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kokoshi - Luje Luje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2017

2017-12-13T19:06:31

Muzika:

Samuel Kodra

Teksti:

Eri QerimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luje Luje" kënduar nga Kokoshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kokoshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli - Luje Luje

Afrimi...
E mos luj moj çiko
O me mendje t'madhe
S'po mun zemra me duru
Sonte flak e kalle

Shaqiri...
E mos luj moj çiko
O me mendje t'madhe
Je ma e mira çiko
Shkup Tetov na i kalle

Afrimi...
Luj luj sa ma mir
Tan Kosoven e ke dridh

Afrimi & Shaqiri...
Oh luj luj luj sa ma mir
Diasporen e ke dridh

Shyhretja...
E mos luj bre djalo
O me mendje t'madhe
Kur po lun ne valle
Tiranen e kalle

Shkurtja...
E mos luj bre djalo
O me mendje t'madhe
Kur po hyn ne valle
Presheven e kalle

Shyhretja...
Luj luj sa ma mir
Tan Ulqinin e ke dridh

Shkurtja...
Oh luj luj sa ma mir
Tan Kosoven e ke dridh

...

Smail Puraj - Luje Luje

Kur te pash se sa bukur vallzon
thsh se zemra mem rreh po ndalon
Bukurija jote ska kufi
ka vallzon krejt ta kann zili

REF:
Luje luje luje luje luje belin pak
Luje luje luje luje luje permerak
her endej ker kendej luje pa pushu
jekjo nat esht shpirti jem veq per ty

Kur te pash se belins i e lun
Syt e mi nga ti m su largune
Bukurija jote ska kufi
ka vallzon krejt ta kann zili

REF:
Luje luje luje luje luje belin pak
Luje luje luje luje luje permerak
her endej ker kendej luje pa pushu
jekjo nat esht shpirti jem veq per ty

Lora Braha - Luje Luje

luje luje luje at qyqek luje luje luje at qyqk
ni shaka bana me tye o bana me tye ni shaka bana me tye o bana me tye

a ta lujta synin e zi e o synin e zie a ta lujta synin e zie o synin e zie

hiqmu more djalo mos me nga hiqmu more djalo mos me nga une ta lujta synin me shaka une ta lujta synin me shaka

luje luje luje at qyqek luje luje luje at qyqk

hiqmu more djalo mos me nga hiqmu more djalo mos me nga une ta lujta synin me shaka une ta lujta synin me shakaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018