A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kole Oroshi - Si Ti 1000 I Gjej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2012

2012-06-14T23:29:24

Këngë e albumit:

"Eja Prap Tek Unë"


Ndarja sonte po troket,
hapja derën,
nëse duhet të ndahemi,
ndahemi ma herët.

Gënjeshtrat të tua po me ngulfasin,
sa e trishtuar tema për cilen flasim,
flasim për tradhëti.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Ç'do kujtim që kam për ty,
do ta fshij,
dhe lotin e fundit n'sy,
do ta ngrij.

Si më t'besu,
kur çdo premtim e thenë,
si me te dashuru,
kur çdo fjalë e gënjen,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.

Kur të duash me kë duash,
shko pa mua,
më mua s'do të luash,
më nuk të dua.

Si ti 1000 i gjej,
si ty 1000 i blej,
tradhëtare,
ti nuk ia vlen.


Ky tekst u dërgua nga Natyra Kalisi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018