A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Kole Oroshi - Rëndesi Nuk Ka


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2012

2012-12-25T20:21:45

Këngë e albumit:

"Eja Prap Tek Unë"


Zemen tende e pashe here
e lexova menjehere
nuk mu duhej kohe e gjate
sepse te zbulova per nje nate

e di qe te duket perrall
s dahuron me shikim
nuk ke qejf me ra ne sy
askush nuk ka shans me nejt me ty

a me je ti prej tirane
prej prishte s jam ka e marr vesh
veq e di qe buzen tende
ngjyre qershie se kisha la kejt

a me je ti prej tirane
prej prishte rendesi nuk ka
e di qe ne buzen tende plote me shije
pika me kishte ra

me te thirre e ka ba ne jet sepse rasti kurr nuk pret
afer teje do te jem dhe do ta kuptosh sa te pelqej

di qe te duket perrall
s dahuron me shikim
nuk ke qejf me ra ne sy
askush nuk ka shans me nejt me ty

Ref:2
a me je ti prej tirane
prej prishtine s jam ka e marr vesh
veq e di qe buzen tende
ngjyre qershie se kisha la kejt

a me je ti prej tirane
prej prishtine rendesi nuk ka
e di qe ne buzen tende plote me shije
pika me kishte ra


Ky tekst u dërgua nga Natyra dhe Bedri Kalisi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018