A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kole Oroshi - U Ktheva Prej Diasporës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2012

2012-06-29T18:26:11

Këngë e albumit:

"Eja Prap Tek Unë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Ktheva Prej Diasporës" kënduar nga Kole Oroshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kole Oroshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018