A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kolë Oroshi - Qika Mamit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/08/2015

2015-08-31T18:00:00

Pse moj bukuri spo ma thu ni fjal
Sa her po t afrona zemren po ma kall
Haajt bone tiii hapin e paaar
Veq qele qat gojë krejt ka me ti fal

Ref. 2x
Qika mamit synin po ma lun
Qika mamit oh sa mir pe shkun
Qika mamit mos mendo dy her
Hajt pash ty pash mu hajde oh sheqer

Pse nuk po afrohesh hajde qka po pret
Ti plotsoj deshirat njo nga njo me ren
Hajde ti te un mos e le per paak
Qikat sikur ti shum i kam merak

Ref. 2x
Qika mamit synin po ma lun
Qika mamit oh sa mir pe shkun
Qika mamit mos mendo dy her
Hajt pash ty pash mu hajde o sheqer


Ky tekst u dërgua nga BISHAA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018