A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kolë Oroshi - Je Gjysem Njeri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/01/2018

2018-01-28T13:27:35

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo


Lamtumir s'muj me t'thon
Tek ti shpirtin peng kom lon
Me puthjet e tua harrova te vuaj
Si me thua mori fund?
Kur te dua une pa fund...
po nihemi vetem pa gjysmen tjeter
Kur fjalet te mbarojn, e njerzit te na harrojn do shkruaj emrin tend n'zemer pergjithmone...

Ref:
Te kerkoj t'me duash sa te dua
Si mund te mbaroj kur sa filluam
je gjysem njeri kur mbet pa dashuri...×2

Vete zemren kam me t'thon
Larg prej meje si jeton
Te njejtin shpirt kena e jotja o ndjenja
Si me thua mori fund?
Kur te dua une pa fund...
po nihemi vetem pa gjysmen tjeter
Kur fjalet te mbarojn, e njerzit te na harrojn do shkruaj emrin tend n'zemer pergjithmone...


Ky tekst u dërgua nga Kristina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018