A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kolë Oroshi - Ama Ama


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/06/2018

2018-06-22T16:00:05


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ama Ama" kënduar nga Kolë Oroshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ama Ama".
Videoklipi nga Kolë Oroshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rap Star - Ama Ama

Kusha(Ref):
Numrin e telefonit ti
ama ama ama ama ama ama
se ti je kan m'pelqen
ama ama ama ama ama ama

Rap Star:
dej dje ti ke shum ndryshe
tash sot ti je ma ndryshe
dej dje ti sen sum vyjshe
tash tash ti je ma ndryshe

mke thon fjal skom kuptu
baby qka je ka thu ejj
pom provokon spot kuptoj
pasha mu e pasha

lej anash veq pak
bonu ajo qe je kon
po du ty veq pak
sdu asni fjal me ma thon

syn mos harro qka po du me thon
numrin gjithqysh me ma dhon
nlisten tone gjith jom kon
ma shum ski qka menon veq ...

Kusha(Ref):
Numrin e telefonit ti
ama ama ama ama ama ama
se ti je kan m'pelqen
ama ama ama ama ama ama

Rap Star:
femen sweet dokesh nice
po du met thon un ty diqka
ami dy minuta koh
edhe numrin le me to

ti m'njeh mu e di kta
se na live jena pa
sa shum sexy je ba
si ajo qe je kon ma

ti menon qe une spe di
a shum per mu ta ka ni
edhe shoqet tua e din
qe ti kurr sma ke shpreh dashnin

gjith ki menu ti per mu ahh
per me kon bashk me mu ahh
tash numrin ton un e kom
gjithqka vaxhdon n'telefon

Kusha(Ref):
Numrin e telefonit ti
ama ama ama ama ama ama
se ti je kan m'pelqen
ama ama ama ama ama ama

ejj
telefonin ti
numrin e kom
tash mujna me fol n'telefon
se ti je kam pelqen
aa aaa aaah

F-kay - Ama Ama

ah aha F-Key F-Key

Hey beby me ty po du mu taku,
jo me te mashtru. jo me thon
ato sene vin ma von ,
sdu mo naj sen sdu mo ,
sdu me te thon veq qet folne po du ,
veq me te mashtru tani me to bo es po du me thon veq ni sen po te du me njoftuse je ka me pelqen

.............................
.............................
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018