A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Dorart   
 • Emri:
  Dorart Dragidella
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
 • Mosha:
  34 Vjeç
 • Ditëlindja:
  08-05-1984
 • Shenja e Horoskopit:
  Demi
 • Shënim:
  Nuk ka asnjë shënim.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2011-08-22 12:45:42
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2011-08-24 14:14:08
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018