A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Annonim   
 • Emri:
  Staff_assistent
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  -
 • Mosha:
  20 Vjeç
 • Ditëlindja:
  08-12-1998
 • Shenja e Horoskopit:
  Shigjetari
 • Shënim:
  -
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2012-02-26 18:08:54
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  0000-00-00 00:00:00
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018