A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: besardahoxhaj   
 • Emri:
  just smile
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
 • Mosha:
  17 Vjeç
 • Ditëlindja:
  31-10-2001
 • Shenja e Horoskopit:
  Akrepi
 • Shënim:
  Veç a Jena mir
  Kujt pja kujt pja nin
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2016-08-11 09:04:29
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2016-11-13 07:55:04
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018