A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: deacahani   
 • Emri:
  Dea
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
 • Mosha:
  12 Vjeç
 • Ditëlindja:
  10-01-2006
 • Shenja e Horoskopit:
  Bricjapi
 • Shënim:
  fuck fake friends
  love singel
  love sis and bro
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2018-03-05 17:56:45
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2018-10-09 17:48:10
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018