A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Adrianahisker   
 • Emri:
  Adriana Hisker
 • Shteti/Vendndodhja:
  NORVEGJI
 • Qyteti:
 • Mosha:
  19 Vjeç
 • Ditëlindja:
  15-04-1999
 • Shenja e Horoskopit:
  Dashi
 • Shënim:
  ADRI
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2018-03-18 18:35:55
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2018-06-12 17:51:08
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018