A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Waldrin777   
 • Emri:
  Waldrin Haliti
 • Shteti/Vendndodhja:
  ZVICËR
 • Qyteti:
  Kaiseraugst
 • Mosha:
  26 Vjeç
 • Ditëlindja:
  19-06-1992
 • Shenja e Horoskopit:
  Binjaket
 • Shënim:
  Spo di qka met than .... (H)
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-01-14 11:39:28
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2012-01-28 23:59:55
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e Preferuara



Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018