A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: murat   
 • Emri:
  muli bulica
 • Shteti/Vendndodhja:
  MAQEDONI
 • Qyteti:
  TETOVA
 • Mosha:
  24 Vjeç
 • Ditëlindja:
  31-05-1995
 • Shenja e Horoskopit:
  Binjaket
 • Shënim:
  UNE JAM I LART 1,80 DHE PESHOJ 60 KG HOBI IM ESHTE MUZIKA DHE VALLZIMI BREAK DANC SPORTI PREFERUAR LE PARKOUR .
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-05-27 01:00:16
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2010-09-26 12:18:02
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e Preferuara