A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Korab Jetishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Korab Jetishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ka lindur në Gjakovë dhe është i biri i këngëtarit të madh Shkelzen Jetishi (Xeni). Ka bërë mjaft këngë, disa albume dhe ka marre pjesë në shumë festivale. Në Qershor 2002, Korab Jetishi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Qapkenet". Në Prill 2007, Korab Jetishi merr pjesë në VFM 2007 me këngën "E Tregove Veten". Në Maj 2007, Korab Jetishi merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Po S'erdhe Do Kete Problem". Në vitin 2008 ai nxjerr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Boll E Mirë (2012)

Xhepi (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Në Vrullin E Rinisë
Dashnia
Xhepi
Kamarierja
Malli
Durova
Me Ty
Ku Je
Xhane
Se Kam N'jet Me T'lutë


Artistë Të Ngjashëm:

Lok Komoni

Enis Bytyqi

Astrit Mulaj

Demush Malaj

GT

Barooti

Muaad

Trim Jakupi

Arlind Gjyshinca

Alidema


Tags: Korab Jetishi

Krijo Një Kartolinë