A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Korab Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  174
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Korab Shaqiri është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Korabi u rrit ne Skenderaj, me nje dashuri te madhe per Muziken pasi qe edhe Babai i tij, eshte nje muzikant i njohur-dhe shum i dashur ne te gjitha trevat Shqiptare. Familja e tij perbeht nga Nena [Flora Shaqiri], Babai [Ilir Shaqiri] dhe tre vllezeri, Gojarti, i dyti eshte Korabi dhe Drenasi. Korabi interesimin e tij per muziken e ka pasur qysh ne moshen e femiris, por qe te merret me seriozisht ai u regjistrua ne Akademin e Arteve ne Tiran. Mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Te Kam Gjetur (2009)


» Dërgo Një Këngë »

A Dalim Sonte?
Dashuri E Keputur
Jeto
Tina
Veren E Kaluar
Dashurine Ta Jap Hua
Banesa E Vogël
Nisu E Shko
Te Kam Gjetur
Welcome To Albania

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Vedat Ademi

Flori Mumajesi

Bes Kallaku

Seldi Qalliu

Kastro Zizo

Adrian Gaxha

Ermal Mamaqi

Elgit Doda

Alban Skenderaj

Shpat Kasapi


Tags: Korab Shaqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018