A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kori I Fëmijëve Diamantët

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kori I Fëmijëve Diamantët është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 30 Dhjetor 2015, Kori I Fëmijëve Diamantët publikojnë videoklipin "Merry Christmas". Më datë 30 Dhjetor 2016, Kori I Fëmijëve Diamantët publikojnë videoklipin "Jingle Bells". Më datë 31 Dhjetor 2017, Kori I Fëmijëve Diamantët publikojnë videoklipin "Ja Na Erdhi Viti I Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Shoqet

Mams

Zërat Gazmorë

Kripëmjaltëzat

Diiamondzz

Kurora Labe

Mbretëria Records

Ksb

Dizzies

Division Gangsta


Tags: Kori I Fëmijëve Diamantët

Krijo Një Kartolinë