A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kori Zijadin Ismaili - Me Plis Per Paris  (Feat. Xhezahir Elezi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2016

2016-05-26T18:21:11

Featuring

Xhezahir Elezi (Xheza)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Plis Per Paris" kënduar nga Kori Zijadin Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kori Zijadin Ismaili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018