A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kosovare Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Kosovare Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 24 Dhjetor 2014, Kosovare Gashi publikon videoklipin "I Huaj". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Në Prill 2016, Kosovare Gashi merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Të Du"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)


» Dërgo Një Këngë »

I Huaj


Artistë Të Ngjashëm:

Irena Ciceri

Halide Piskala

Mihrije Lestrani

Selvete Bajrami

Bukurie Zogaj

Lendita Mjekiqi

Nazmije Demolli

Sela Begaj

Sanije Doberlani

Shyhrete Azizaj (Shuki)


Tags: Kosovare Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018