A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kosovare Hasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kosovare Hasi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kosovare Hasi ka lindur dhe eshte rritur ne Drenas. Tani studion Juridik ne U.P. te Prishtines. Ka disa vite qe merret me muzike dhe filllimet kane qene premtuese dhe i kane dhuruar edhe çmime. Në Nëntor 2009, Kosovare Hasi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Të Them Të Dua", ku fitoi çmimin "Best new artist". Në Dhjetor 2009, Kosovare Hasi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Zjarr N'mes Nesh", ku fitoi çmimin me te bukur me te ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gentiana Podrimaj

Luiza Hasani

Nita Latifi

Nazmije Selimi

Angel

Bubulina Krasniqi

Fiorela Sahiti

Jehona Sopi

Bleta Brovina

Eliza Hoxha


Tags: Kosovare Hasi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018