A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kosovare Xhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Kosovare Xhoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 14 Shtator 2010, Kosovare Haxha publikon videoklipin "Bye Bye". Më datë 9 Mars 2011, Kosovare Xhoni publikon videoklipin "Eyo Eyo", në bashkëpunim me Maksi. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë, Kosovare Xhoni merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në vitin 2011, Kosovare Xhoni publikon albumin "Sa Mir Vallen Ti E Lun"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kristela Gjoka

Jona Koleci

Samanta

Albina Xhons

Doruntina Qamili (Dina)

Juna Manaj

Mirsa Laci

Fatime Kosumi

Agertina Muca

Fabiola Agalliu


Tags: Kosovare Xhoni, Kosovare Haxha, Kosovare

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018