A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Krazy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Gusht 2016, Krazy publikon videoklipin "Panorama". Më datë 2 Qershor 2017, Krazy publikon videoklipin "Fenomenal". Më datë 7 Nëntor 2017, Krazy publikon videoklipin "Qa Bojna Na". Më datë 8 Janar 2018, Krazy publikon videoklipin "Ma S'jena"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

V-Ton

Dora

Black-Eagle

Dashoni

Art

Luxhi

Llonkku

Bess (Familia Ideale)

Last Daddy

MMG Babloki


Tags: Krazy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018