A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kreshnik Avdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Kreshnik Avdiu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 18 Qershor 2015, Gold AG publikon videoklipin "Në Shtëpinë Tënde", në bashkëpunim me Kreshnik Avdiu. Muzika e këngës u punua nga vetë Gold AG, teksti u shkrua nga vetë Gold AG, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bashkim Halimi

Kacy Style

Bashkim Vushaj

Librond Musliu

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Albo-E

Lurro

Lutfi Muca


Tags: Kreshnik Avdiu, Niki

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018