A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kripëmjaltëzat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kripëmjaltëzat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2004, Leonard Bombaj marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 3 me këngën "Mirmengjes Miss Lamtumire", në bashkëpunim me Evis Mula & Kripmjaltezat. Më datë 1 Prill 2013, Kripmjaltezat publikojnë videoklipin "Ninulla E Frikes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Leonard Bombaj

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zërat Gazmorë

Mams

Grupi Shoqet

Kori I Fëmijëve Diamantët

Dreams

Yjet E Panjohur

Zodiak

Qelbanix

Grupi Tepelenes

Djemte E Detit


Tags: Kripëmjaltëzat, Kripemjatezat, Ajsi, Kenge Per Femije, Planeti Kripmjaltezat, Leonard Bombaj

Krijo Një Kartolinë