A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kripmjaltezat - Ninulla E Frikes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  77

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2013

2013-04-01T13:05:09

[Boni:]
Mami mami rri dhe pak te me zer gjumi rehat o ma
se kur iken ti cdo nat moj mami me futet brenda nje lugat
ulerin dhe bertet ze kendon per qejf te vet
me tund susten e krevatit sa ja kam friken lugatit o ma.

[Ajsi:]
Shpirti i mamit fli rehat se ketu nuk ka lugat
jane dy breza ne kete shpi po lugat ska pare njeri
Shpirti i mamit fli rehat se ketu nuk ka lugat
jane dy breza ne kete shpi po lugat ska pare njeri

[Boni:]
mami prit edhe pak se ka edhe me
te tregoj nje gje? (Po hëëëë?) Sapo hena ka dal mir ne krevatin nje vampir koken me jastek mbuloj nxjerr dhembet te kafshoj kercet dhembet pak nga pak buzet lyer tere me gjak ai qesh un theras ai vrap un bertas nuk me del zeri te flas qafsha koken e mamase per tyy o maaaa

[Ajsi:]
s'ka vampir ne keto vende ato jan ne mendjen tende fli tani dhe mos ki frik ja dhe driten po ta fik
s'ka vampir ne keto vend ato jan ne mendjen tende fli tani dhe mos ki frik ja dhe driten po ta fik

Naten me vin dy skelete o baaaaa me zbulojn disa sekrete
(Iiiiiiii) sa te shemtuar me nje sy dhe me 4 duar
disa veren te tavani i bien murit pa takat babi qe te me besosh fli ketu qe ta shikosh pastaj do te me thuash vet keam apo nuk kam te drejte

[Boni:]
C'jane keto ne mendjen tende fli te lutem se me cmende te rri babi dhe nje cik ja dhe driten po ta fik
c'jane keto ne mendjen tende fli te lutem se me cmende te rri babi dhe nje cik ja dhe driten po ta fik

[Ajsi:]
Cdo mesnate ne 12,cak, ekrani hapet vete,babi sec me del nje dore atje ne televizor, (ku e ke futur po te them?), me kap veshet me shkul dhembet
Babi ti do mund te qeshesh, por ai tha qe ti do vdesesh

[Boni:]
Ti moj xhan do jetosh gjate, fli tani se u be nate, neser t’gjithe fantazmat bashke, do t’i cojme ne luna park

[Babi:]
Ti moj xhan do jetosh gjate, fli tani se u be nate, neser t’gjithe fantazmat bashke, do t’i cojme ne luna park
Qe te lozin kalamajte, fli tani se u be naaate.


Ky tekst u dërgua nga Albinna.!
Më Shumë...