A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristi Karkanaqe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kristi Karkanaqe është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Gusht 2017, Kristi publikon videoklipin "Flying High". Muzika e këngës u punua nga Lind Islami, teksti u shkrua nga Kristi Karkanaqe. Më datë 15 Qershor 2018, Kristi Karkanaqe publikon videoklipin "Të Premtoj". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga Elgit Doda, Kristi Karkanaqe....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rei Bezhani

Gust Gjeci

Toli

Ledion Liço

Algert Sala

Ardit Koduni

Arbi Pelushaj

Geraldo Ndoci (Aldo)

Frenkli Vjero

Vikus


Tags: Kristi Karkanaqe, Kristi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018