A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kumrije Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
BIOGRAFIA: Kumrije Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2007, Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa publikojnë albumin "Kenge Dasmash". Më datë 5 Janar 2009, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 25 Korrik 2014, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Ishalla Bahet Mire". Më datë 22 Nëntor 2015, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Dashurine Dhuroma". Më datë 15 Dhjetor 2015, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kenge Dasmash (2007)

Une Jam Nje Bije Shqiptare

Pranverat Shkojn E Vijn


» Dërgo Një Këngë »

Ëndrra E Gruas
Dasma Ka Lezet
Arsye E Jetës Ti Je
Kanagjegji
Kulmi I Xhelozise
Nusja E Sotit
Ishalla Bahet Mire
Dashurine Dhuroma
Mos U Kthe


Artistë Të Ngjashëm:

Fanushe Ahmetaj

Resmije Krasniqi

Valentina Berisha

Nazife Bunjaku

Ganimete Jashanica

Shqipe Kabashi Hasanaj

Luljeta Kuraja

Lumnije Menxhiqi

Sevi

Burbuqe Rada


Tags: Kumrije Mustafa

Krijo Një Kartolinë