A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kushtrim Dobra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Kushtrim Dobra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Është nga Peja por jeton në Zvicër për shumë vite. Me muzikë meret prej shume vitesh, por pas një pauze më të gjatë ai rikthehet më aktiv vitet e fundit. Më datë 15 Mars 2015, Premtimi & Kushtrimi publikojnë videoklipin "Besen Bes". Kjo eshte kënga e parë pas pauzës dhe eshte një këngë kushtuar dëshmorëve të kombit. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records. Më datë 25 Mars 2016, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Vendi I ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Digje Sonte (2018)


» Dërgo Një Këngë »

Te Urrej
Te Dua / Je T'aime
M'ke Genjy
Te Dua
Me Zemer
Të Lutem
Vendi I Vjetër
Rrena
Vaji I Nenes (Per T'pagjeturit)


Artistë Të Ngjashëm:

Zijadin Alili

Xhevdet Osmanaj

Dardan Gjinolli

Eroll Murati

Xhavit Avdyli

Naser Beqiri

Giti

Magrib Muqiqi

Bardhi (Bardh Ramadani)

Arben Gashi


Tags: Kushtrim Dobra

Krijo Një Kartolinë