A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kushtrim Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kushtrim Tahiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Më datë 21 Shkurt 2017, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "Hallall Krejt Ti Bana". Më datë 9 Janar 2018, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "T'fala Ke Nga Une". Në vitin 2018, Kushtrim Tahiri publikon albumin "A Je Ti Ajo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zdriton Muslija

Mergim Mazreku

Gentian Muska

Fatmir Ademi

Latuà

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Sazan Mecani

Ekrem Bislimi


Tags: Kushtrim Tahiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018