A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Labbi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. kenga e tij e pare eshte publikuar me 20.02.2016. Ai premton shume per te ardhmen....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bryte

Jimm

Amir

Looli

K.M

G-Fresh

Agon Istogu

Rexha-G

Gentrit Sopjani

Dhura


Tags: Labbi, Labinot Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018