A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Tahiri (Labi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  247
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Labinot Tahiri (Labi) është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Labinot Islam Tahiri i njohur shkurt si LABI kendon në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Labi këndonte në koncerte që oraniz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Anduena Tahirit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Faleminderit Për Ditët E Mira (2019)

Jam Keq (2018)

Edhe Nje Puthje (2016)

Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

Live 2012 (2012)

Fotografia (2012)

Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

Lamtumire Lamtumire (2009)

Era Tradheti (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Dashurin E Pare
Qikat Si Ti Kan Nafak
Me Ndjenja Mos Luaj
Era Tradhti
Takim Si Ne Enderr
Mesazh Ne Telefon
S'te Mbaj Inat
U Takuam
Si Gjethet Ne Pranvere
Tungjatjeta Jem Shqiptar


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

2po2

BimBimma

Blero

Genc Prelvukaj

Getoar Selimi

Gazmend Rama (Gazi)

Action Bronson

Unikkatil

Meda

Bujar Qamili


Tags: Labi, Labinot Tahiri

Labinot Tahiri (Labi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë