A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Labinot Beqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini', tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami, së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin. Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju". Më datë 28 Tetor 2017, Labinot Beqiri publikon videoklipin "Ti Ke Faj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Kendojm Per Ju (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Ti Ke Faj


Artistë Të Ngjashëm:

Drilon Berisha

Butrint Rashiti

Ardian Limanmera

Leotrim Gashi

Besnik Gjakova

Ylber Aliu

Erkan Musliu

Argeton Dervishi

Valon Rama

Eroll Murati


Tags: Labinot Beqiri

Krijo Një Kartolinë