A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Labinot Rexha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ai vjen nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia kane zbuluar talentin Labinotit, kur atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë: "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka kryer 9-vjecaren dhe të mesmen per muzikë. Ai ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbledhura në shume albume cilësore. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muzikën mbarëshqiptare, të Labinot Rexhës janë: Çou Rexho, Mas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Studenti (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Qohu Rexho
Ajo
Gurbeti
Ata Sytë E Tu
Vuaj Per Ty
Hajde
Pse S'mu Bane Nuse
Nuk E Pranoj Të Humba Ty
Dashni
Magji


Artistë Të Ngjashëm:

Valton Krasniqi

Astrit Mulaj

Alban Mehmeti

Mr.Safet

Driton Ajeti

Faton Rugova

Liridon Hoti (Liri)

Besnik Salihu

Liridon Sefa

Mad Lion


Tags: Labinot Rexha, Noti

Labinot Rexha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë