A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Labinot Rexha - Ajo  (Feat. Kallashi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2015

2015-11-16T12:53:54

Featuring

Kallashi


Kallashi: x2
Ai me don
Veten time e genjej
Falje kerkon
Sado pak akoma ndjej

Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Mendon qe syte e mi ate se pane, Oh-No
Me thuaj pse, me thuaj pse te thane
Me duket sikur zemra do te ndal

Labinot Rexha: x2
Ajo veq mu nuk me beson
Ky shpirt pom dhem sa me nuk ka
Beson ne tjetrin qe s'te do
Ti mos i le na me na nda

Ajo veq mu nuk me beson
Krejt boten per ty n'krahe e mbaj
Beson ne tjetrin qe s'te do
Te lutem jo nuk jam i saj


Ky tekst u dërgua nga rbnKartolina (1)

U krijua nga Sara 2018-03-11 00:46:48
Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Mendon qe syte e mi ate se pane, Oh-No
Me thuaj pse, me thuaj pse te fal
Me duket sikur zemra do te ndal

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018