A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha - Lajka  (Feat. Kallashi & Loni)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/08/2016

2016-08-13T17:12:24

Featuring

Kallashi

Featuring

Loni


[Kallashi:]
Sot du me dal du me nejt vone
Jo mos um nal shume je ka don
Ti jo s'munesh me nalu jo
Eja me mu nese ti i do
Club beat jo jo mos e hup ti
Se veq qef qef ki me ni

[Ref. 2x:]
Ty lajkat tua
I dua shume i dua
Ty lajkat tua
Shume m'kane fiksu mua

[Kallashi:]
Sot du me dal du me nejt vone
Jo mos um nal shume je ka don
Ti jo s'munesh me nalu jo
Eja me mu nese ti i do
Club beat jo jo mos e hup ti
Se veq qef qef ki me ni

[Ref. 2x:]
Ty lajkat tua
I dua shume i dua
Ty lajkat tua
Shume m'kane fiksu mua

[LONI:]
Nuk e du nji tjeter jo jo
Po du veq me ty po po
Bjema doren ec me mu
Ti je e jemja i love you
Ama 1shans vetem nji nate
Jena shume hot na dy ne shtrat
Du per New York na dy kur t'shkojme
Je per ne club aty do fitojme
Ata po folin se na kane zili
Une kom cado la bufereri
Ti po don lajka un ti jap nji milion
Tregom ca po don se krejt i kom

[Ref. 2x:]
Ty lajkat tua
I dua shume i dua
Ty lajkat tua
Shume m'kane fiksu mua


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018