A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lambert Jorganxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Lambert Jorganxhi është një autor këngësh, instrumentist dhe artist i njohur. Ai është pa dyshim një prej emrave më rinj, por edhe më të preferuar në tregun muzikor nga këngëtarët, të cilët e zgjedhin dhe I besojnë krijimeve të tijë, duke i kënduar apo interpretuar materialet. Edhe pse majft i ri, ai ka kohë që ka guxuar, dhe po vazhdon të guxojë të sfidojë antivlerat në muzikë, me talentin e tij, dhe duke zbatuar me përpikmëri rregullat bazë të tija, të cilat janë, të jesh vetvetja, dhe të mos abuzosh me notat. Në karrier...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

» Dërgo Një Këngë »
Artistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Edmond Rrapi

Endri Shani

Luan Dagistani

Delo Isufi

Kol Susaj

Altin Llakaj

Naim Plaku

Gezim Mneri

Naim Gjoshi


Tags: Lambert Jorganxhi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018