A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
  • Vendlindja:
  • Prizeren 
BIOGRAFIA: Lamm-G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bajram Bllaca ka filluar te merret me muzik nga femirija. Ai ishte gjithmon shemmbull ne klasen e tij. Me heret eshte marrë edhe me sport dhe ka luajtur ne klubin e futbollit Arbana. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikon videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny. Më datë 7 Dhjetor 2011, Lamm-g publikon videoklipin "Kush Gaboj", në bashkëpunim me Beni....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ti Edhe Ti
Kush Gaboj


Artistë Të Ngjashëm:

Tuzhi-G

BigBang

Cappa'l

Mc Qlira

Nitinjo

W.G.

D'one

Dion

Dr.Ree

Danzo


Tags: Lamm-G, Lamm G, Lamm'g, Bajram Bllaca, Pa'nda™, Panda, Pa'nda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018