A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  93
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lannex është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri itij i vertet eshte Hekuran Mazreku ka vite qe ai merret me shkrimin e kengeve dhe publikimin e tyre te cilat i sollen suksese dhe u be i njohur si kengtar me kenge dashurie e disa edhe ritmike. Më datë 10 Janar 2017, Lannex publikon videoklipin "A Te Mungoj". Më datë 17 Gusht 2017, Lannex publikon videoklipin "Ani Baby". Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex. Më datë 5 Korrik 2018, La...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Retno

BlackLion

Anestezioni

Vig Poppa

Blasta

Dardan Osmanollaj

Beni Xhemas

Tensioni G

Sacrifice

Gold Mc


Tags: Lannex, Hekuran Mazreku

Lannex në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018